Yılın En Kuvvetli Kar Yağışı Geliyor

05 Ocak 2017
Reklamlar
Türkiye mgm.gov.tr sitesinde yayınlanan son hava durumu uyarısına göre balkanlar üzerinden gelen yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisine giriyor. Cuma günü Marmara'yı etkilemesi beklenen kar yağışı, hafta sonuyla birlikte İç Ege, İç Anadolu, Batı Karadeniz ve Akdeniz'i etkisi altına alacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, çok bulutlu havanın hüküm sürdüğü Trakya'da bugünden itibaren sağanakların etkili olacağı tahmin ediliyor. 6 Ocak cuma gününden itibaren ise balkanlardan gelen kar yağışı etkisini gösterecek. Kar yağışı çok yoğun olacak ve kısa sürede tüm marmarayı etkisi altına alacak.

CUMA GÜNÜ KAR YAĞIŞI YOĞUN OLACAK İLLER

Meteorolojinin sitesinde yayınladığı uyarıya göre cuma günü kar yağışının yoğun olacağı iller şunlar; İstanbul, Tekirdağ, Kırıkkale, Edirne, Çanakkale, Balıkesir Kocaeli , Yalova ve Bursa. Bilecik ve Sakarya illerinde de kar yağışı görülecek.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Diyarbakır'da Panzer Tamiri Sırasında Patlama Sırp Şarkıcının Programda Giydiği Derin Dekolteli Elbise Olay Oldu Boyu değil işlevi önemli lafının kanıtı Dönemin Efsane Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kızın İçler Acısı Hali Herkesi Şoke Etti
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/6/1/yilin-en-kuvvetli-kar-yagisi-geliyor/index.html#fb