Ünlü İş Adamının Kızıda Hayatını kaybetti

2848 izlenme 02 Ocak 2017
Reklamlar
İstanbul Ortaköy'deki terör saldırısında yaşamını yitiren Lübnanlıların sayısının 3'e çıktığı bildirildi.

İŞ ADAMININ KIZI ÇIKTI

Lübnan resmi haber ajansı NNA'nın haberine göre, Heykel Müsellem ve Rita Şami'nin, Ortaköy semtinde bir gece kulübünde yapılan terör saldırısında hayatını kaybettiği aileleri tarafından açıklandı. Yerel basın, Rita Şami'nin Lübnanlı ünlü iş adamı İlyas Şami'nin kızı olduğunu duyurdu.

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Mişel Avn'ın, Başbakan Saad Hariri ile görüştüğü, "Lübnanlıların sağlığı ve emniyeti için tüm gerekli işlemlerin yapılmasını" söylediği belirtildi.

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI HEYETİ GELİYOR

Bu çerçevede, Lübnan'dan yaralıların durumunu takip etmek üzere Dışişleri Bakanlığı heyeti, hayatını kaybedenlerin aileleri ile yardım ve sağlık heyetinin Lübnan'ın ulusal havayolu şirketi ile bugün İstanbul'a gideceği ifade edildi.

Gün içinde, Lübnan vatandaşı İlyas Vardini'nin hayatını kaybettiği, dört Lübnanlının da yaralandığı açıklanmıştı. Müsellem ve Şami'nin isimleri ise yaralılar arasında yer almamıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Büyülü küçük icatlar... Muhteşem buluşlar TRT'nin İddialı Dizisi 'Seksenler' Final Yapıyor Aslan ile pitbull karşı karşıya gelirse ne olur Dansı İle Herkesi Büyüledi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Vicdansız Annenin Tuvalete Attığı Yeni Doğan Bebek Böyle Çıkarıldı!