Tren Altında Kalan Arkadaşını 2 Gün Boyunca Korudu

02 Ocak 2017
Reklamlar
Ukrayna'da dondurucu soğuğa rağmen hareket edemeyen arkadaşının yanından ayrılmayan köpek, sosyal medyada popüler oldu. Kısa sürede yayılan görüntülerde, köpeğin raylar üstünde arkadaşının yanında yer aldığı ve yaklaşan trene göğüs gerdiği görülüyor.

RAYLARA UZANDI

Ukrayna'nın Ujgorod kenti yakınlarında Lucy adlı köpek bir trenin çarpması sonucu raylar üzerinde yaralı olarak hareketsiz kaldı. Arkadaşını terk etmeyen Panda ise Lucy'yi yalnız bırakmayarak, zaman zaman yanına uzandı.

İKİ KÖPEĞİN DURUMU İYİ

Olayı görüntüleyerek Panda ile Lucy'nin inanılmaz dostluk hikayesini Facebook sayfasında paylaşan Denis Malafeyev kurtarma operasyonunda kendisinin de payı olduğunu belirterek iki dostun hayvan sığınağında tedavi altına alındığını söyledi. Dört gün sonra Facebook'taki sayfasını güncelleyen Denis Malafeyev iki dostun sahibinin bulunduğunu, ikisinin de iyileşme yolunda olduğunu duyurdu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Van'da PKK'lılarla Güvenlik Güçleri Arasında Çatışma: 1 Uzman Çavuş Şehit Düştü Meteoroloji'den 5 İlimiz İçin Uyardı Sizce kaç çocuk doğurmuş olabilir Yardım isteyen sarhoş kıza bakın ne önerdiler

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çanakkale'de Art Arda 2 Deprem! Köylerdeki Evler Yıkıldı
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/5/9/tren-altinda-kalan-arkadasini-2-gun-boyunca-korudu/index.html#fb