Tren Altında Kalan Arkadaşını 2 Gün Boyunca Korudu

2076 izlenme 02 Ocak 2017
Reklamlar
Ukrayna'da dondurucu soğuğa rağmen hareket edemeyen arkadaşının yanından ayrılmayan köpek, sosyal medyada popüler oldu. Kısa sürede yayılan görüntülerde, köpeğin raylar üstünde arkadaşının yanında yer aldığı ve yaklaşan trene göğüs gerdiği görülüyor.

RAYLARA UZANDI

Ukrayna'nın Ujgorod kenti yakınlarında Lucy adlı köpek bir trenin çarpması sonucu raylar üzerinde yaralı olarak hareketsiz kaldı. Arkadaşını terk etmeyen Panda ise Lucy'yi yalnız bırakmayarak, zaman zaman yanına uzandı.

İKİ KÖPEĞİN DURUMU İYİ

Olayı görüntüleyerek Panda ile Lucy'nin inanılmaz dostluk hikayesini Facebook sayfasında paylaşan Denis Malafeyev kurtarma operasyonunda kendisinin de payı olduğunu belirterek iki dostun hayvan sığınağında tedavi altına alındığını söyledi. Dört gün sonra Facebook'taki sayfasını güncelleyen Denis Malafeyev iki dostun sahibinin bulunduğunu, ikisinin de iyileşme yolunda olduğunu duyurdu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yok Artık Öyle Bir Yerde Sivilce Çıkmışki Kardakta Türk ve Yunan Sahil Güvenlik Arasında Gergin Anlar Başkan Yardımcısı, Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti Kıyamet alametleri gerçekleşiyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Devasa Yükleri Bulunan Dev araçlar İnsanı Hayrete Düşürüyor