Acı haber Az önce geldi Şehidimiz var

26 Aralık 2016
Reklamlar
Fırat Kalkanı Harekatı'nda yaralanan ve Gaziantep'te tedavi gören 1 asker kurtarılamayarak şehit düştü. Böylece harekatın başladığı günden itibaren şehit olan asker sayısı 38' e yükseldi.

YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, Türkiye sınırının terör örgütü ve terör unsurlarından temizlenmesi için 24 Ağustos günü başlatılan Fırat Kalkanı Harekatı'na katılan birliklerden Tatvan 10'uncu Komando Alayı'nda görevli bir sözleşmeli er, geçen hafta El Bab'da, DEAŞ'lı teröristlerin düzenlediği saldırıda ağır yaralandı. Saldırının ardından önce sınır hattına, ardından ise helikopter ile Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan asker, sabaha karşı tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesini kaybederek şehit oldu.

ŞEHİT SAYISI 38'E YÜKSELDİ

Fırat Kalkanı Harekatı'nın 38'inci şehidi olan askerin, otopsi işlemlerinin yapılması için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sunucu Taciz Eden İranlı Turistin Saldırısına Uğradı Toprakta bir gariplik olduğuna görünce hemen kayda başladılar Sibel Can Müzikle kendinden geçti BİRAZDAN OLACAKLARI DİKKATLE İZLEYİN...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tokat yediği kızdan böyle intikam aldı
http://cdn00.vidyomani.com/c/3/8/8/suriye-den-aci-haber-geldi/index.html#fb