Milli sporcu Ahmet Melek Hayatını Kaybetti

25 Aralık 2016
Reklamlar
Burdur'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) Öğretim Görevlisi Ahmet Melek, için tören düzenlendi.

KALP KRİZİ NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ

Burdur'da dün gece evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi ve MAKÜ- BESYO öğretim görevlisi Ahmet Melek (50) için cenaze töreni düzenlendi. MAKÜ Konferans ve Sergi Salonu'ndaki törene, MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Durmuş Acar, Genel Sekreter Ali Nihat Gündüzalp, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Ahmet Melek'in eşi Filiz, çocukları Candan ve Ege Melek ile öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

"DERİN ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİZ"

Törende konuşan Rektör Yardımcısı Durmuş Acar, "Soyadıyla müsemma olan Ahmet hocamızın ani bir şekilde aramızdan ayrılmasından dolayı üzüntü içerisindeyiz" dedi. Dua edilmesinin ardından Ahmet Melek'in cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Manisa'ya gönderildi. Törende öğretim görevlileri ve öğrenciler gözyaşlarına hakim olamadı.

AHMET MELEK KİMDİR?

Gençler, 23 yaş altı ve büyükler olmak üzere 26 Türkiye rekoru kırdı. 76 kez milli takım formasını giydi. 1985 yılı Dekatlon Gençler Türkiye ve 23 yaş altı Dekatlon Türkiye rekorları halen kırılamadı. 15 yıl Galatasaray Spor Kulübü'nde atletizm yaptı. Atletizm Federasyonu Burdur İl Temsilciliği, Milli Takım Antrenörlüğü, Görme Engelliler Federasyonu Atletizm Teknik Kurul Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tabancanın Boyu Değil İşlevi Önemli Lafının Kanıtı Sonunda Bunuda Gördük Kızın Yaptığına Bakın Lazer Silah denenmeye başladı Çılgın Çift Davetlilerin Önünde böyle Nikah Kıydı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Adam dişini yıllardır Fırçalamıyordu
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/1/8/milli-sporcu-ahmet-melek-hayatini-kaybetti/index.html#fb