Baygın Halde Hastane Kapısına Bıraktığı Kız Öldü

25 Aralık 2016
Reklamlar
İstanbul Büyükçekmece'de 20 yaşındaki genç kadını, iki kişi tarafından baygın olarak özel bir hastanenin kapısına bırakıldı. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Kübra H.'nin ölümüyle ilgili 1 kişi yakalandı.

DÜZCE'DEN ERKEK ARKADAŞININ YANINA GELDİ

Doktorlar tarafından yapılan incelemede genç kadında cinsel saldırı bulgusu ve kanında aşırı alkol bulunduğu belirlendi. Genç kadının Düzce'de yaşadığı ve İstanbul'a erkek arkadaşı olduğu belirtilen kişinin yanına geldiği iddia edildi.

MÜDAHALEYE RAĞMEN KURTARILAMADI

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre, İstanbul Büyükçekmece'de özel bir hastaneye önceki gece bir araç yaklaştı. Araçtan inen 2 kişi baygın haldeki genç bir kadını hastanenin önüne bırakarak uzaklaştı. Görevliler tarafından hemen hastaneye alınan genç kadın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

TECAVÜZE BULGUSUNA RASTLANDI

Doktorlar tarafından yapılan incelemede genç kadında cinsel saldırı bulgusu ve kanında aşırı alkol bulunduğu belirlendi. Olay yerine çağrılan polis, genç kadının 20 yaşındaki K.H. olduğunu tespit etti. Doktorlar polise genç kadının tecavüze uğramış olabileceğini söyledi.

Vücudunda herhangi bir darp izi bulunmayan genç kadının cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adlı Tıp Kurumu'na gönderildi.

1 KİŞİ GÖZALTINDA, 1 KİŞİ ARANIYOR

Korkunç olayın ardından Cinayet Büro Amirliği ekipleri de devreye girdi. Genç kadının Düzce'de yaşadığı ve İstanbul'a erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen kişinin yanına geldiği iddia edildi. Çalışmalarda K.H.'yi hastaneye bırakan 2 kişinin kimlikleri de tespit edildi. Polisin yaptığı operasyonda şüphelilerden biri bulunarak gözaltına alındı.

POLİS DİĞER ŞAHSIN PEŞİNDE

Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alınan şüpheli, kaçan ikinci kişinin genç kadının sevgilisi olduğunu savundu. Bunun üzerine polis diğer zanlıyı aramaya başladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sokak Ortasında Herkesi Kendine Hayran Bıraktı BİRAZDAN OLACAKLARI DİKKATLE İZLEYİN... PERİSCOPE DE CANLI YAYIN YAPTILAR... Bazı Taraftarlar, Oy Pusulalarında Arsene Wenger'in Kovulmasını İstedi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ünlü Oyuncunun Çocuğu Cinsiyet Değiştiriyor
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/4/1/baygin-halde-hastane-kapisina-biraktigi-kiz-oldu/index.html#fb